Pavol Strapáč | Aktuálne

Pavol Strapáč po polročnom pôsobení v klube Liptovského Mikuláša môže vyjadriť absolútnu spokojnosť ako s postavením mužstva v tabuľke, tak aj so vzájomnou spoluprácou s ľuďmi zodpovednými za jednotlivé oblasti v štruktúrach klubu.

Futbalová jeseň nebola v klube jednoduchá hlavne čo sa týka hráčskych strát spôsobených zraneniami, ktoré citeľne ovplyvnili očakávania mužstva, treba však jedným dychom dodať, že celé mužstvo sa dokázalo zomknúť a držať krok s najlepšími mužstvami nielen v súťaži, ale aj na Slovensku.

Príkladom môže byť historický úspech klubu v Slovenskom pohári, kde Liptovský Mikuláš vypadol po tuhom boji až so Slovenským majstrom, so Žilinou. Je to historický úspech futbalového klubu z Liptova a všetci veria, že klubu sa podarí na tento úspech nadviazať.

Pokiaľ ide o umiestnenie v tabuľke I. Ligy, takisto sa dá hovoriť o historickom umiestnení a výbornom postavení v tejto náročnej súťaži, mužstvo síce obsadilo ôsmu priečku avšak len s odstupom jedného bodu na bronzovú pozíciu, ktorú obsadil tím Moldavy.

Ciele klubu sú stále vysoké, tréner Strapáč ako aj hráči sa tešia na jarnú časť súťaže. Rozlosovanie v úvode jarnej časti je náročné, ale celý realizačný tím je odhodlaný podať maximálny výkon a odovzdať na ihrisku všetko.

Všetci dúfajú, že tvrdá práca v príprave bude odmenená ovocím v podobo kvalitnej hry, ktorá by mala pritiahnuť kritického, ale spravodlivého diváka a v neposlednom rade aj mnoho bodov, ktoré v konečnom zúčtovaní budú znamenať spokojnosť ako klubu , tak aj mesta.

Snahou je robiť dobré meno mestu, športu ako aj obyvateľom Liptovského Mikuláša.


Tréner Pavol Strapáč úspešne dokončil a zvýšil svoju kvalifikáciu a stal sa držiteľom medzinárodnej UEFA EURO A Licencie.


stránku Liptovského Mikuláša si viete pozrieť tu: www.mfktatran.sk

TOPlist